مرکز خرید و فروش انواع لوور
خانه / لوور دوکی / قیمت اجرای لوور دوکی با بهترین کیفیت

قیمت اجرای لوور دوکی با بهترین کیفیت

قیمت لوور دوکی بستگی به کیفیت و مدل آن دارد، لوور های دوکی استفاده فراوانی در ساخت و ساز های منازل و برج ها دارند و به همین خاطر تولید لوور های دوکی در کارخانه های کشورمان افزایش یافته است. 

قیمت اجرای لوور دوکی با بهترین کیفیت

منظور از لوور دوکی چیست؟

منظور از لوور دوکی چیست؟لوور دوکی که در داخل خانه و خارج از منزل استفاده می شوند ، به مرور زمان جایگزین پرده های پارچه ای سنتی شده اند.  اگرچه ظاهراً آنها همان عملکرد را دارند ، مطابق آنچه شرکت تخصصی پرده موتوری در مادرید به ما می گوید … “آنها توانایی های دیگری را ارائه می دهند که به ما در بهبود راحتی در خانه کمک می کند و مطمئناً نمی توانیم از دست دهیم.”

صرفه جویی در مصرف انرژی  آنها مقادیر عایق را ارائه می دهند که سایر انواع محافظت در برابر آفتاب نمی توانند از آنها جلوگیری کنند ، از اینكه از مصرف انرژی اضافی جلوگیری كنند ، بخاطر سرما یا گرما.  زنده باد پرده های بیرونی!

 محافظت از آکوستیک.  این به دلیل کیفیت موادی که آن را تشکیل می دهند ، عمدتاً از جنس آلومینیوم یا PVC ، در برابر نویز محیطی از خارج محافظت می کند.

 نفوذ پذیری هوا و آب.  محافظت بیشتری در برابر نجاری که در پاکت خانه ما نصب کرده ایم فراهم می کند. مقاومت در برابر فشار باد.  ما به محافظت در برابر عوامل نامساعد جوی باز می گردیم.

 امنیت  این یک “لایه” اضافی از امنیت در برابر سارقان است.  مدل های جدید پرده به لطف پیشرفت های فنی در حال رسیدن به مقادیر بالای ضد سرقت هستند و البته از این امر قدردانی می شود.

 حریم خصوصی  آنها واقعاً در هنگام بسته شدن ، مانعی را در مقابل آن چشم های هوسران از بیرون ایجاد می کنند و حتی نصب هایی با برش های سوراخ دار یا میکرو سوراخ شده وجود دارد که امکان عبور هوا و نور را نیز فراهم می کند.

 ما با یک موضوع ظریف سروکار داریم و بدون شک بحث مداوم را فراهم می کند.  برای روشن شدن آن ، اگرچه جمع بندی و طبقه بندی همه مزایا کار ساده ای نیست.  سیستم های مختلف محافظت در برابر آفتاب با توجه به توانایی آنها برای کمک به مزایای مختلف ، در زیر طبقه بندی می شوند ، به عنوان یک تقریب اول می توانیم ببینیم کدام یک از آنها مطابق نیازها و گزینه ها بهتر هستند.  راحتی حرارتی و تصویری ، مقاومت در برابر باد ، سرمایش غیرفعال یا گرمایشی ، عمر مفید و …

قیمت روز لوور دوکی با کیفیت عالی

قیمت روز لوور دوکی با کیفیت عالیقیمت روز لوور دوکی با توجه به انواع مدل های آن، با یکدیگر فرق می کنند. لوور آلومینیومی با لوور های دوکی کارایی زیادی داشته و قیمت آنها باهم متفاوت است. تولید لوور آلومینیومی و لوور دوکی و لوور پنجره در کشورمان زیاد شده است. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 0263350888
فکس: 02633500887
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: خیابان درختی - ساختمان دیبا

دیدگاهتان را بنویسید