مرکز خرید و فروش انواع لوور
خانه / لوور آلومینیومی / عرضه مستقیم لوور آلومینیومی برای نما

عرضه مستقیم لوور آلومینیومی برای نما

استفاده از آلومینیوم قدمت طولانی دارد و اخیرا نیز با پیشرفت علم و فن آوری در موارد جدید انواع و اقسام مختلفی از محصولات آلومینیومی جهت استفاده روانه بازار شده است. 

عرضه مستقیم لوور آلومینیومی نما این نوع آلومینیوم را با جنس هایی مرغوب در اختیار خریداران خود قرار می دهد. 

عرضه مستقیم لوور آلومینیومی برای نما

انواع مدل های لوور آلومینیومی جهت نما

انواع مدل های لوور آلومینیومی جهت نمالوور های آلومینیومی در انواع مختلفی از مدل ابداع شده است و در موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند در قسمت زیر به انواع لوور آلومینیومی اشاره می شود که عبارتند از: 

  • لوور دوکی شیلدر آلومینیومی، این نوع لوور تیغه های بسیار نازک و ظریفی دارد که زیبا و آفتاب گیر هستند و از آن زیاد استفاده می شود. 
  • لوور های مکعبی، که این نوع لوور کلا از جنس آلومینیوم است و کاربرد زیادی دارد. 
  • لوور آلومینیومی شکل z، که این نوع لوور نیز از ورقه های آلومینیومی با ضخامت های متفاوت ساخته شده اند و در قسمت هایی از نمای ساختمان که نباید در معرض دید قرار بگیرد کاربرد دارد. 

نمایندگی فروش مستقیم لوور های آلومینیومی نما

نمایندگی فروش مستقیم لوور های آلومینیومی نمانمایندگی فروش مستقیم لوور های آلومینیومی نما این نوع آلومینیوم را با کیفیت های عالی و قیمت های ارزانی در اختیار خریداران خود قرار می دهد و افراد زیادی در داخل و خارج از کشور برای استفاده در موارد مختلف از آن استفاده می کنند و آن را خریداری می کنند. 

لوور های آلومینیومی نما به کشور های دیگر نیز صادر می شود و خرید و فروش بیشتر باعث تولید بیشتر این محصول صنعتی می شود و موجب می گردد که افراد زیادی که هیچ شغلی را نداشتند در این زمینه مشغول به کار شوند و زمینه اشتغال برایشان فراهم گردد. 

همچنین تولید بیشتر و صادرات بیشتر به دیگر کشور ها باعث روند رشد تولید اقتصادی در کشور می گردد و نمودار رشد تولید لوور آلومینیومی را نیز بالا می برد. 

قیمت لوور آلومینیومی بستگی به نوع برند و جنس این محصول صنعتی دارد و همچنین به میزان نوسانات ارزی نیز وابسته است، البته به یک نکته نیز باید توجه داشت که هنگام صادر کردن این محصول به کشور های دیگر باید به کشور هایی آن را صادر کرد که نوسانات ارزی کم تری داشته باشند تا بتوان سود زیادی را کسب کرد. 

افرادی که مشغله کاری زیادی دارند و نمی توانند به صورت مستقیم این محصول را خریداری کنند می توانند به صورت غیر مستقیم و از طریق وب سایت های معتبر آن را خریداری کرده و آن را سفارش دهند و مورد استفاده خود قرار دهند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02600000000
فکس: 02166558279
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: بلوار پونه شرقی

مطلب پیشنهادی

مرکز اجرا کننده جدیدترین نمای لوور آلومینیومی

مراکز ارائه کننده جدیدترین نمای لوور آلومینیومی، این نماها را با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه عرضه می‌کند، این به معنای آن است که لوور آلومینیومی بسیار ایده

دیدگاهتان را بنویسید