مرکز خرید و فروش انواع لوور
خانه / نمای لوور / بهترین مجری نمای لوور در کشور

بهترین مجری نمای لوور در کشور

بهترین مجری نمای لوور در کشور کسی است که، این نما را بدون عیب و نقص بر روی ساختمان نصب کند. اجرا کننده نماهای لوور در جنس های مختلف باید مهارت های تخصصی و کلاسهای آموزشی را گذرانده باشند تا بتوانند بهترین نصب را انجام بدهند.

بهترین مجری نمای لوور در کشور

نمای لوور چگونه اجرا می شود؟

نمای لوور چگونه اجرا می شود؟اجرای نمای لوور کار آسانی نیست و نیاز به افراد ماهر و متخصص در این زمینه دارد اما اینکه این نماها چگونه اجرا می شوند باید مهارت آن را کسب نمود و یا از نزدیک مشاهده کرد.

دیدن لوور های کوتاه و گسترده (بخصوص ویندوز Altair Louvre) در نزدیکی سقف و بالاتر از ارتفاع سر غیر معمول نیست.  این ویندوزها معمولاً به عنوان لوور های برجسته یا شکاف شناخته می شوند و علاوه بر این عالی به نظر می رسند ، همچنین مزایای خاصی نیز ارائه می دهند.

 هوای گرم بالا می رود  در داخل ساختمان به این معنی است که هوا در نزدیکی سقف عموما گرمتر از هوای نزدیک کف است.  قرار گرفتن پنجره ها در نزدیکی سقف راهی را برای بیرون آمدن هوای گرم از ساختمان فراهم می کند تا هوای خنک و بیرون از داخل ویندوزهای پایین را ترغیب کند.  این اثر “دودکش حرارتی” مانع از گردش مجدد هوای گرم در داخل ساختمان و در نتیجه فضای راحت تری می شود.  دودکش های حرارتی به ویژه در روزهایی که هیچ نسلی برای تولید تهویه متقابل وجود ندارد مفید است.

 بسیار کوتاه ، لوور های بسیار گسترده ای برای این برنامه محبوب هستند و Altair Louvres نه تنها بخاطر اینکه تهویه را به حداکثر می رساند بلکه از آنجا که عملکرد آنها باقی می ماند ، برخلاف سایر انواع پنجره ها که برای عملکرد صحیح نیاز به شکل مربع بیشتری دارند ، یک انتخاب آشکار است.

 

 مزیت ۲: تهویه ، نور و حریم خصوصی.

 قرار گرفتن پنجره های بالاتر از ارتفاع سر باعث ایجاد چشم انداز عمودی با زاویه دید عمودی می شود.  این بدان معنی است که تنها چیزی که همسایه ها و رهگذران می توانند از طریق پنجره ببینند سقف شماست!  این حریم خصوصی ، نیاز به پرده یا پرده در ویندوز را که بالا قرار دارد ، رفع می کند و باعث می شود تا ضمن حفظ حریم خصوصی ، تهویه حداکثر شود.

قیمت اجرای انواع نمای لوور در کشور با کیفیت عالی

قیمت اجرای انواع نمای لوور در کشور با کیفیت عالیقیمت لوور در کشور با کیفیت های متفاوت با یکدیگر فرق خواهند کرد.

یکی دیگر از مزایای غیر منتظره نمای لوور، این است که نور پراکنده مطبوع را می بخشند.  قرار گرفتن در ارتفاع بالا به طور کلی باعث نزدیک شدن پنجره به لبه های ساختمان می شود.  در نتیجه ، مجالس كلاهبرداری در بیشتر روزها پنجره ها را كاملاً سایه می زند و در نتیجه درخشش دلپذیر از نور پراکنده به جای شفت های خیره کننده نور مستقیم خورشید ایجاد می شود.

 گزینه های بسیاری برای ایمن سازی نماهای لوور وجود دارد، اما واقعیت ساده این است که پنجره ای که از دسترس نباشد ، یک هدف دشوارتر و در نتیجه غیرممکن است.  این امر به شما امکان می دهد تا لوور هایی که از بالا نصب شده اند با اطمینان باز نگه داشته شود ، بدانید که حتی اگر یک متجاوز بالقوه موفق به بالا رفتن از و از طریق پنجره شود ، باز هم آنها با افت قابل توجه به کف داخل زیر پنجره روبرو می شوند ، بنابراین به احتمال زیاد نادیده گرفته می شوند.  پنجره های برجسته و شفاف.

کلیه خدمات قابل ارائه در دفتر مهندسی کانسپت

طراحی نما | اجرای نما | آجر و سنگ | سرامیک خشک | سنگ  خشک | شیشه

اجرای نمای فریم لس | فروش پروفیل و ادوات فریم لس | اسپایدر

اجرای کرتین وال | فروش لامل و ادوات کرتین وال | لامل

اجرای لوور آلومینیومی | فروش ادوات و لوور | کامپوزیت | چوب | چوب پلاست 

سقف شیشه ای | اسکای لایت SKY LIGHT | سقف متحرک(شیشه ای، پلی کربنات ، پارچه ای)

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166941503
شماره ثابت دفتر کرج: 0263350888
فکس: 02633500887
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: خیابان درختی - ساختمان دیبا

مطلب پیشنهادی

اجرای نمای لوور با بهترین کیفیت در کشور

نمای لوور، در امر طراحی ساختمان، نه تنها برای زیبایی آن ها به وجود آمده؛ بلکه از هر نظر بررسی شده و کارآمد است. این نوع نما، در تمام ساختمان ها؛ از قبیل هتل ها،

دیدگاهتان را بنویسید